Start Mapa strony Kontakt
  Expedycja - Centrum Nurkowe Wrocław - Kursy nurkowe PADI  
Kursy nurkowe PADI


PADI DISCOVER SCUBA DIVING
program wprowadzający w świat nurkowania

Rozpocznij własną przygodę nurkową już teraz - to takie proste. Czy wiesz, żeby zanurkować możesz zwyczajnie przyjść na zajęcia? Czy wiesz jak bardzo będziesz się wyróżniać opowiadając znajomym o Twoich przygodach? Czy wiesz, że 70% powierzchni ziemi to woda? Nurkując możesz odkrywać miejsca, o których Twoi znajomi mogą tylko pomarzyć. Program wprowadzający może być świetnym prezentem dla dziecka lub wspaniała formą na wypełnienie czasu wolnego dla grupy przyjaciół.

Program PADI Discover Scuba Diving jest przeznaczony dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych warunkach, co pozwala pokazać fantastyczne możliwości jakie niesie za sobą nurkowanie. Pod nadzorem profesjonalisty nowi nurkowie uczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa, ubierania sprzętu i pływania pod wodą pod ścisłą kontrolą. W naszym Centrum program Discover Scuba Diving prowadzimy na basenie lub jeśli ktoś woli to prowadzimy ten program na wodach otwartych. W naszym Centrum program jest tak prowadzony, że osoby kończące program mogą otrzymać zaliczenie tych zajęć na poczet części kursu PADI Scuba Diver lub PADI Open Water Diver.

Wymagania wstępne

    ukończone 10 lat

Program

  • wypełnienie i podpisanie dokumentów nurkowych
  • odprawa przed nurkowaniem i wyjaśnienie sposobu działania maski, fajki, płetw, kamizelki wypornościowej, automatu oddechowego z manometrem, systemu balastowego, alternatywnego źródła powietrza
  • nauczenie zasad oddychania pod wodą i wyrównywania ciśnienia pod wodą, opis oczyszczania maski i automatu z wody
  • dopasowanie i założenie sprzętu nurkowego
  • nadzorowane nurkowanie
  • odprawa po nurkowaniu i podsumowanie nurkowania
  • zalogowanie nurkowań i rejestracja uczestników nurkowania w systemie informatycznym PADI

Czas trwania:
1 zajęcia (elementy teorii i nurkowanie basenowe lub na wodach otwartych)

Sprzęt nurkowy:
Uczestnikom zajęć wypożyczany jest bezpłatnie pełny sprzęt nurkowy wymagany do przeprowadzenia programu Discover Scuba Diving

Uprawnienia:
PADI Discover Scuba Diving jest programem nurkowym i nie kończy się uzyskaniem certyfikatu nurkowego. DSD jest programem wprowadzającym w nurkowanie i może być zaliczany do kontynuacji kursów PADI Scuba Diving lub PADI Open Water Diver.

Cena kursu 300 zł wody otwarte
lub basen 200 zł